Program srečanja nekdanjih gojencev

29. 08. 2024

Dragi nekdanji gojenci!

Zdaj pa je že skoraj tu naše srečanje. Prav vsi, ki smo zaposleni v vrtcu Lavra, se veselimo, da vas bomo lahko videli. Odštevamo dneve, ure, minute …

Da se boste lahko vsaj malo pripravili, vam za petek, 6. 9. 2024, pošiljamo program.

1.  Od 15.30 do 16.00 se zbiramo v cerkvi sv. Nikolaja v Murski Soboti. V preddverju cerkve si boste nekdanji gojenci vrtca na nalepko napisali ime in priimek. Nalepko si boste prilepili na desno stran prsi.
  2. Ob 16.00 bo sveta maša, h kateri so poleg vas vabljeni tudi ostali člani vaših družin. Pri maši sodelujete nekdanji gojenci. Mlajši s pesmijo, starejši z branjem berila, uvodi in zahvalami. Ob koncu maše si lahko vsak pri izhodu iz cerkve vzame v spomin zvitek z Lavrino mislijo.
  3. Po maši se člani družin poslovijo, nekdanji gojenci pa greste v vrtec, kjer se bo v večnamenskem prostoru odvijal kulturni program.
  4. Po kulturnem programu bo voden ogled vrtca za tiste, ki bi si ga želeli ogledati.
  5. Nato bo sledilo druženje in pogostitev. V primeru lepega vremena se bo oboje odvijalo zunaj na otroškem igrišču, v primeru slabega vremena pa v večnamenskem prostoru vrtca. Da vam bo druženje prijetnejše, si lahko s sabo prinesete kakšno deko, na kateri boste lahko sede s prijatelji poklepetali.
  6. Srečanje bo trajalo do 19.00. Med 18.30 in 19.00 se vam bodo lahko, če bodo seveda želeli, pridružili tudi ostali člani vaših družin.

Želimo vam, da bi v tem dnevu ponovno obudili lepe spomine na otroške dni in utrdili prijateljske vezi med seboj.

Veselimo se srečanja z vami!

Če se kdo na srečanje še ni prijavil, lepo prosimo, da to nemudoma stori s sporočilom na naslov direktor[at]vrtec-lavra.si ali klicem na telefonsko številko 02 530 04 01!

~ VABILO NA SREČANJE ~