Zdravje v vrtcu 2018/19

V šolskem letu 2018/19 smo se vse skupine vrtca Lavra, tako v matični enoti v Murski Soboti, kot tudi v dislocirani enoti Tišina odločili, da bomo nadaljevali in sodelovali v programu Zdravje v vrtcu, ki ga pripravlja Nacionalni inštitut za javno zdravje. Zato smo poskušali slediti in uresničevati rdečo nit, ki ga nam je zapisal in predlagal NIJZ za leto 2018/19. Medgeneracijska sodelovanja. V program je bilo vključenih 5 skupin: otroci iz Murske Sobote – skupine slončki, medvedki, ovčke in iz enote Tišine skupini oblak in sonce, skupaj z njihovimi vzgojiteljicami in pomočnicami vzgojiteljice.

Tukaj si lahko preberete končno poročilo Zdravje v vrtcu koordinatorice v vrtcu.

In kaj smo delali po skupinah?

• Končno poročilo skupine ovčke.
  • Končno poročilo skupine medvedki.
  • Končno poročilo skupine slončki.
  • Končno poročilo skupine sonce.
  • Končno poročilo skupine oblak.

Tukaj pa si lahko pogledate še nekaj utrinkov iz celoletnega dogajanja v obeh enotah.