Slovo od malih šolarjev v Murski Soboti

23. 06. 2023

V torek, 6. 6. 2023, smo slovesno zaključili vrtčevsko leto 2022/23 v vrtcu Lavra v Murski Soboti. V začetku srečanja smo se zbrali v župnijski cerkvi, kjer je so mali šolarji prejeli blagoslov. Nadaljevali smo z bogatim kulturnim programom v vrtcu. Otroci so pokazali del tega, kar so se skozi leto naučili pri folklori, pevskem zboru, glasbenih uricah … Nato so prejeli kornet – zmajčka, ki je znamenje igre, otroškega veselja in vere. Na koncu smo se posladkali še s sladoledom.

Slovo malih šolarjev je vsako leto posebno. To leto pa še toliko bolj, saj smo ob vsem tem proslavili še 30 let delovanja vrtca, na kar smo zelo ponosni in hvaležni Bogu za vse dobro, ki nam ga je naklonil v vsem tem času.

Dragi mali šolarji,

želimo vam, da boste v življenju veseli, pristni, vztrajni, pogumni in vedoželjni. Vzgojiteljice smo vam dale prave vrednote in vas dobro pripravile na nadaljnjo pot. Naj vas spremlja Božji blagoslov in naša nebeška mamica Marija.

Vaše vzgojiteljice