Hvala iz vrtca Lavra

19. 01. 2021

Kljub občutkom osamljenosti v teh težkih trenutkih so okrog nas ljudje, ki nesebično priskočijo na pomoč ljudem v stiski. Ljudje, ki so zaposleni v različnih zdravstvenih ustanovah, bolnišnicah, domovih za starejše, civilni zaščiti, pri gasilcih, policisti … So ljudje, ki skrbijo za naše zdravje, počutje, ki so nam v pomoč.

V vrtcu Lavra nismo pozabili takšnih junakov in na pobudo dopisa, poslanega z NIJZ, smo zanje izdelali voščila ter jim jih predali in poslali v zahvalo za njihovo požrtvovalnost, pomoč in njihova dejanja.

Voščila so otroci predali Policijski upravi Murska Sobota in Domu starejših Murska Sobota ter jih poslali še nekaterih drugim ustanovam in jim s tem na svoj način izrekli zahvala za njihov trud.

Naj bo beseda »HVALA« slišna iz ust vseh, ki ste jim na kakršen koli način pomagali, in naj zahvala otrok iz vrtca Lavra vsaj malo polepša in razveseli vaše težke trenutke.

Hvala vam za vse in ostanite zdravi!