Donacija podjetja JYSK

18. 06. 2024

Miklavžev zavod Murska Sobota, vrtec Lavra se že nekaj let vključuje v svetovno gibanje Laudato si’, ki se trudi za trajnostni slog življenja in ohranjanje zdravega planeta. Ponudba podjetja JYSK, da nam darujejo sadike, nam pomaga uresničevati prednostno nalogo tega šolskega leta. Za vzgojo otrok in za urejanje igrišča smo z veseljem sprejeli sadike avtohtonih sadnih dreves, sadnih grmovnic in nestrupenih okrasnih grmovnic.

V vrtcu Lavra smo zelo hvaležni podjetju JYSK, ki so v projektu “Za mojo zeleno Mursko Soboto” pokazali skrben in odgovoren odnos do okolja. S podarjenimi sadikami rastlin smo zasadili in uredili vrtčevsko igrišče in otrokom predstavili življenje v tesnem stiku z naravo, odgovornost za delo z rastlinami in ohranitev zdravega planeta. Z ljubeznijo do narave in sodelovalno miselnostjo bomo otroke spodbujali k trajnostnemu slogu življenja. Hkrati bomo pri avtohtonih vrstah rastlin, ki jih bomo zasadili, spoznavali domovino ter širili in vzgajali državljansko odgovornost.

Hvala zaposlenim v podjetju JYSK v Murski Soboti, ki so darovane sadike tudi posadili.