December na Tišini

21. 12. 2023

December nas je razveselil z obilno pošiljko snega. Odpravili smo se na igrišče, kjer smo naredili ogromnega snežaka, kotalili težke kepe in se kepali.

Obiskal nas je tudi sv. Miklavž in prinesel darila za otroke in vrtec. Težko smo ga pričakovali in se ga zelo razveselili. Obljubili smo, da bomo pridni, in je rekel, da nas obišče spet naslednje leto.

V sredo, 20. 12., smo se odzvali prijaznemu povabilu prijateljev iz Vrtca Plavček pri OŠ Tišina na predstavo vzgojiteljic z naslovom Dežela sneženega moža. Predstava nam je bila zelo všeč in tudi vrtec, ki smo si ga imeli priložnost ogledati, je zelo lep.

Prazniki se hitro bližajo, zato smo okrasili tudi naš vrtec in postavili jaslice. Veselimo se rojstva Jezuščka in počitnic, ki prihajajo, vam pa želimo blagoslovljene božične praznike in vse dobro v novem letu 2024!

Vsi iz vrtca Lavra na Tišini