Šmarnično srečanje z babicami in dedki v MS

10. 05. 2018

Na praznik Gospodovega vnebohoda, v četrtek, 10. maja 2018 smo imeli šmarnično srečanje z babicami in dedki naših otrok iz vrtca Lavra. Otroci so za njih pripravili program. Tako so najprej zapeli pesem “Marija ti si naša”, nato pa jih je pozdravila in jim spregovorila direktorica zavoda s. Martina Golavšek. Hvaležni za to, da smemo biti skupaj in za Božji blagoslov, smo skupaj zmolili desetko rožnega venca. Z velikim navdušenje pa je temu sledila točka babic in dedkov, ko so zapeli “Spet kliče nas venčani maj”. Ob koncu programa pa so otroci zapeli in zaplesali še ob prekmurski pesmi: “Mravla k mlini pelala”.

Preden smo se odpravili k sveti maši v stolno cerkev sv. Nikolaja, smo se podružili še na vrtčevskem igrišču.

Nekaj utrnkov s srečanja si lahko pogledate tukaj.