Praznik staršev na Tišini

23. 03. 2018

Program, ki so ga pripravile vzgojiteljice in so bili glavni akterji otroci se je začel z besedami

“Dober dan – draga mama, dragi očka,dragi otroci najprej lep topel pozdrav v tednu družine in dobrodošli v vrtcu Lavra ob prazniku staršev. Med nami pozdravljam tudi g. župnika, predstojnico sester hčera Marije Pomočnice s. Mojco Šimenc, direktorico zavoda s. Martino, ravnateljico vrtca s. Jožico in vse vzgojiteljice.

Smo v tednu družine. Mi pa smo ta praznik poimenovali kar Moja družina, moj dom, kjer sta očka in mamica z mano. Družina je srce bivanja, pričakovanja in ljubezni.

Skupaj z otroki smo vam pripravili kratek program, s katerim vas želimo razveseliti in se vam zahvaliti za vse tisto, kar je izraz vaše starševske ljubezeni do vaših otrok.”

Nekaj utrinkov s praznovanja si lahko pogledate tukaj.