Vrtec Lavra

Visoka strokovnost –

globoka duhovnost –

široko srce

Podaljšanje ukrepov (13. november 2020)

13. 11. 2020

Spoštovani starši!

Vlada RS je ob epidemioloških razmerah v državi v četrtek, 12. 11. 2020, sprejela odločitev o podaljšanju trenutno veljavnih ukrepov za področje vzgoje in izobraževanja. Vrtci, ki delujejo v okviru šol in zavodov, lahko še naprej nudijo nujno varstvo po predhodnem soglasju občine, v kateri delujejo. Vrtci lahko še naprej delujejo v zmanjšanem obsegu, ki zagotavlja nujno varstvo za otroke, katerih starši so zaposleni in varstva ne morejo zagotoviti na drug način, če tako odloči župan občine.

Sporočam vam, da bo v Vrtcu Lavra od 16. 11. 2020 še naprej deloval dežurni oddelek za otroke staršev, ki so zaposleni in varstva ne morejo zagotoviti na drugi način. Iz medijev je zaslediti, da bo takšno stanje predvidoma trajalo vsaj 14 dni (do konca meseca novembra), zato vse starše prosim, da nam sporočijo morebitno prisotnost otrok v času med 16. in 30. 11. 2020.

Vsem staršem se zahvaljujem za razumevanje in vam želim obilo zdravja,

Mitja Perš, direktor Miklavževega zavoda Murska Sobota