ZAPRTJE VRTCA LAVRA

23. 10. 2020

Spoštovani starši,

obveščamo vas, da bo od ponedeljka, 26. 10. 2020, dalje VRTEC LAVRA (enota Murska Sobota in enota Tišina) ZAPRT zaradi zajezitve širitve koronavirusa.

Od ponedeljka, 26. 10. 2020, dalje bo odprta SAMO enota Murska Sobota, Gregorčičeva ulica 2­­ a, 9000 Murska Sobota, in to SAMO za NUJNE PRIMERE.

Sprejemali bomo le zdrave otroke staršev, ki so dolžni opravljati delo pri delodajalcu in to izkažejo s pisnim potrdilom/izjavo delodajalca. Nujne primere poklicev smo določili na podlagi prejšnje okrožnice MIZŠ, civilne zaščite in kriznega štaba Mestne občine Murska Sobota ali občine Tišina:

• zaposleni v zdravstvu,
  • policiji,
  • vojski,
  • zaporih,
  • službah civilne zaščite.

V primeru, da je eden od staršev doma (porodniška, bolniška, dopust, brezposeln, možnost varstva zaradi nenujnih del …), drugi pa v navedenih poklicih, MORA biti OTROK DOMA.

Da bomo IZREDNO DEŽURSTVO pod POSEBNIMI POGOJI lažje organizirali, vas prosimo, da nas obvestite o morebitni PRISOTNOSTI vašega otroka na e-naslov direktor@vrtec-lavra.si do sobote, 24. 10. 2020. do 12. ure. Brez potrdila/izjave delodajalca obeh staršev oz. vseh zakonitih skrbnikov otroka v vrtec NE bomo sprejeli.

Prosimo vas, da z VSO SKRBNOSTJO presodite, ali vrtec zares potrebujete ali lahko otroka kljub vsemu zaupate v drugo varstvo.

Prosimo, da upoštevate naša navodila in pravila, v okviru katerih bomo delovali v kriznih razmerah.

O vseh nadaljnjih informacijah in ukrepih vas bomo obveščali preko spletne strani Vrtca Lavra in FB strani Vrtca Lavra.

HVALA ZA RAZUMEVANJE! VSE DOBRO IN OSTANITE ZDRAVI!

Mitja Perš,
direktor Miklavževega zavoda Murska Sobota