Danes smo se na Tišini zbrali ob ogledu božične zgodbe. Najprej smo zmolili za otroke, ki v teh prazničnih dneh potrebujejo še posebej pozornosti in pomoči, potem pa smo se odpravili v kulturno dvorano na Tišini, kjer so nas že pričakali otroci. Božična zgodba, ki so nam jo pripravile vzgojiteljice in v kateri so nastopili tudi otroci, nas je spomnila na bistvo božičnih praznikov. Pomoč drugim in nesebična dejanja nas delajo močnejše in bogatejše. Deklica Maria je v zgodbi pomagala brezdomcu in zato so angelčku, ki ga je dobila v dar, zrasle peruti.

V teh praznikih si prizadevajmo izluščiti bistvo, ki pa je toplina, pomoč drugim, čas preživet z najdražjimi in včasih preprost stisk roke in prijazen pogled!

Nekaj utrinkov iz predprazničnega druženja si lahko ogledate tukaj.